A tím FK Dynamo strávil v najvyššej súťaži ObFZ Nitra tri sezóny, ale štvrtú už nepridá. Po diskusií s vedením FK a následne s hráčmi sme sa rozhodli odhlásiť zo VII. ligy OBFZ Nitra a dobrovoľne prihlásili do 8. ligy A.

Družstvo dospelých prechádza hráčskou obmenou. Viacerých hráčov trápia zranenia, zmenili sa im životné priority, pracovné záležitosti a máme aj veľa mladých hráčov, pre ktorých by VII.liga bola náročná. Začať tak povediac od znova a vypracovať sa, je pre nás lepšia voľba. Konkurovať momentálne tímom v VII.lige, ktoré nešetria na rozpočtoch a niekedy až nezmyselne platia hráčov, by bolo utópiou. V budúcnosti sa nebránime návratu, v prvom rade nám však ide o fungovanie klubu, začlenenie odchovancov a radosť z futbalu. Novým trénerom A-tímu sa stal Martin Mach z Lipovej.