A tím - absolvoval zimnú prípravu v domácich podmienkach. Využívali sme najčastejšie multifunkčné ihrisko, telocvičňu a prípravné zápasy na umelom trávniku. V prípravných zápasoch sa nám celkom slušne darilo nie len výsledkovo ale aj herne: (Košúty 4:2, Váhovce 2:2, Tešedíkovo 6:1, Mostová 6:2, Dolná Streda 2:5). Bohužiaľ nás však postihli nepríjemné vážne zranenia u hráčov zo základnej zostavy a to sú pre nás citeľné zmeny. Tomáš Vanek, Denis Telkesi a Filip Kučera si budú musieť oddýchnuť na istý čas od futbalu.Chlapcom prajeme skoré uzdravenie!

Súťaž sme neodštartovali k spokojnosti. Prehra vo Vinodole (0:2), remíza s Jelencom (1:1) a vysoká prehra v Žitavanoch (6:0) nám prezrádza, že nás čaká veľmi ťažká jarná časť súťaže. Náladu sme si vylepšili víťazstvom s Rumanovou (4:0). Príjemnou a pozitívnou správou je, že sa k nám pripojil náš Trnovecký talent Filip Kuruc (17r.), ktorého sme stiahli z hosťovania FK Slovan Duslo Šaľa U19 a prepracoval sa do základnej zostavy. Držme si palce k úspešným výsledkom!

FC VINODOL - FK Dynamo 2:0

FK Dynamo - FK FC JELENEC 1:1