A-tím

A tím - absolvoval zimnú prípravu v domácich podmienkach. Využívali sme najčastejšie multifunkčné ihrisko, telocvičňu a prípravné zápasy na umelom trávniku. V prípravných zápasoch sa nám celkom slušne darilo nie len výsledkovo ale aj herne: (Košúty 4:2, Váhovce 2:2, Tešedíkovo 6:1, Mostová 6:2, Dolná Streda 2:5). Bohužiaľ nás však postihli nepríjemné vážne zranenia u hráčov zo základnej zostavy a to sú pre nás citeľné zmeny. Tomáš Vanek, Denis Telkesi a Filip Kučera si budú musieť oddýchnuť na istý čas od futbalu.Chlapcom prajeme skoré uzdravenie!

Súťaž sme neodštartovali k spokojnosti. Prehra vo Vinodole (0:2), remíza s Jelencom (1:1) a vysoká prehra v Žitavanoch (6:0) nám prezrádza, že nás čaká veľmi ťažká jarná časť súťaže. Náladu sme si vylepšili víťazstvom s Rumanovou (4:0). Príjemnou a pozitívnou správou je, že sa k nám pripojil náš Trnovecký talent Filip Kuruc (17r.), ktorého sme stiahli z hosťovania FK Slovan Duslo Šaľa U19 a prepracoval sa do základnej zostavy. Držme si palce k úspešným výsledkom!

FC VINODOL - FK Dynamo 2:0

FK Dynamo - FK FC JELENEC 1:1

ŠK ISKRA ŽITAVANY - FK Dynamo 6:0

FK Dynamo - ŠK RUMANOVÁ 4:0

Tím U11

Mládežnícky futbal v Trnovci ožíva!

Sme nesmierne potešení, že do našich radov pribudla nová trénerská posila – bývalá reprezentantka SR, učiteľka telesnej výchovy, trénerka s licenciou A a bohatými skúsenosťami pani Miroslava Tóthová. Mirka pôsobila ako hráčka v Rakúsku, na Slovensku a ako trénerka pri mládeži v Nových Zámkoch a Palárikove. Vypomáhať nám bude v kategórii U9, ktorú by sme chceli v novej sezóne oficiálne prihlásiť do súťaže. Detičky teda svoje prvé futbalové kroky dostanú od toho najpovolanejšieho. Zároveň sa s kategóriou U11 rozdelili a vďaka tomu tréneri majú viac priestoru precíznejšie pracovať s deťmi. Počet detí je už cez 30, to nás neskutočne teší a povzbudzuje v činnosti. V kategórii U11 musíme vysloviť pochvalu pre trénera Patrika Marčeka, ktorý s chlapcami začína zbierať prvé pozitívne výsledky. Mládežnícky futbal teda ožil a my pevne veríme, že sa ešte rozrastie!

Členské poplatky

Výška členského poplatku je Výborom klubu stanovená nasledovne:
  • Základný členský príspevok 20 € + dobrovoľný príspevok podľa uváženia člena.
  • Základný členský príspevok pre seniorov 10 € + dobrovoľný príspevok podľa uváženia člena.

Členský poplatok je splatný do 28.02.2024 vrátane a spôsob platenia je prevodom na účet klubu SK19 0900 0000 0002 0098 7153.

Na identifikáciu platby prosím uveďte v kolónke Poznámka pre príjemcu slovo členské 2024 a Vaše priezvisko v tvare CLENSKE 2024 PRIEZVISKO .

Dobrovoľný členský príspevok pre mládež
FK DYNAMO Trnovec nad Váhom

Mesačný rodičovský príspevok 10€  slúži na nevyhnutné náklady pre chod mládežníckeho tímu a zároveň aj klubu. Trénerská odmena, tréningové jednotky, tréningové pomôcky, turnaje, používanie spoločných priestorov klubu (sprcha, toalety, pranie).

Príspevok je možné uhradiť do 20.dňa daného mesiaca,  osobne (trénerovi mládežníckeho tímu), alebo na číslo účtu:

IBAN: SK19 0900 0000 0002 0098 7153                (Do poznámky napísať meno hráča)